Place zabaw

Wytwarzamy rozbudowane zestawy zabawowe oraz pojedyncze elementy, które są wykorzystywane do tworzenia architektury zabawowej na życzenie klienta. Elementy konstrukcyjne naszych wyrobów stanowi głównie drewno bezrdzeniowe toczone cylindrycznie o średnicy 120 mm lub drewno klejone warstwowo w postaci kantówki 100 / 100 mm. Do budowy naszych zestawów używamy również kolorowych płyt HDPE o grubości 12 mm oraz sklejki wodoodpornej o bardzo wysokiej wytrzymałości laminowanej filmem melaminowym. Wszystkie stosowane elementy metalowe są ocynkowane i malowane proszkowo. Nasze zestawy montujemy do podłoża przy pomocy stalowych kotew również cynkowanych i malowanych proszkowo tak aby elementy drewniane nie miały kontaktu z gruntem.

Drewno wykorzystane do budowy każdego zestawu jest poddane impregnacji ciśnieniowej oraz malowane impregnatem nawierzchniowym powłokotwórczym.

Świadomi wysokiej jakości naszych wyrobów udzielamy 3 lat gwarancji, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Galeria zdjęć realizacji

O Pronat

Pronat to firma z 25 letnim doświadczeniem, składająca się z profesjonalistów w dziedzinie obróbki drewna która robi to z pasją i dokładnością. Nasze wyroby zawsze są najwyższej próby.

Kontakt
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki.