Altanki, meble ogrodowe i place zabaw do ogrodu

Produkujemy altany o różnych kształtach i powierzchniach zabudowy dla klientów prywatnych jak również dla gmin, sołectw i innych jednostek które chcą przeznaczyć swoje środki na zagospodarowanie terenów zielonych. Posiadamy standardowe projekty naszych altan jak również jesteśmy gotowi wykonać każdą altanę zgodnie z projektem klienta. Konstrukcję altan wykonujemy z kantówek o różnych przekrojach, standardowo 12/12 cm oraz drewna toczonego cylindrycznie fi 10 lub fi12. Dodatkowo oferujemy impregnację ciśnieniową oraz malowanie impregnatem nawierzchniowym. Do zagospodarowania terenów zielonych i nie tylko oferujemy również: stoły, ławki, huśtawki, place zabaw do użytku ogrodowego i wiele innych także na indywidualne zamówienie.

O Pronat

Pronat to firma z 25 letnim doświadczeniem, składająca się z profesjonalistów w dziedzinie obróbki drewna która robi to z pasją i dokładnością. Nasze wyroby zawsze są najwyższej próby.

Kontakt
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki.